11 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Konferencja prasowa w Starostwie Powiatowym, czyli… pocałujcie nas w nos!

1 min read

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Tucholi, odbyła się konferencja prasowa, na którą nie zostaliśmy oficjalnie zaproszeni. Wzorem poprzednich zdarzeń z urzędnikami tucholskimi w tle i tak tradycyjnie, nie skorzystalibyśmy z niego. Dodatkowego smaczku sprawie dodaje fakt, że zaproszeni szczęśliwcy, zostali ewidentnie zignorowani, przez dwie najbardziej kompetentne osoby w powiecie, które zapadły na tajemniczą chorobę i na konferencji się zwyczajnie… nie pojawiły!!! Przypuszczamy, że to epidemia, która będzie się nasilać.

Zastanawia tylko fakt, że jeszcze wczoraj wzięły one udział w konferencji naukowej: „REALIZACJA ZADAŃ OBRONNYCH PRZEZ SAMORZĄD  TERYTORIALNY” w ośrodku „Zacisze”, czyżby niestrawność?

 

TOKiS – PRESS zarejestrował fragmenty tej konferencji i w najbliższy weekend przedstawi relację ze spotkania na swoich łamach. Dzisiaj prezentujemy fotografie, gdzie jeszcze wczoraj wszyscy byli… zdrowi? O co tutaj chodzi? O zasady, czy przekorę? Z całą sympatią, ale jeżeli rozważać będziemy wariant drugi, jasnym się staje, że Starostwo Powiatowe ma społeczeństwo w…nosie, a media, czyli jego przedstawicieli, potraktowało jak lokalnych natrętów.

 

mrf

I wisienka na torcie…

Wysłuchaj

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook