23 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Koniec z darmowym czytaniem tytułów prasowych w sieci !

2 min read

Czy powinniśmy z tego powodu rozpaczać? Niekoniecznie, „zawodowcy” dają nam darmo niebywały prezent …

Idzie nowe, niekoniecznie lepsze, jednak z pewnością z pożytkiem dla pism znajdujących się w obiegu od lat, na szkodę zasobności portfela przeciętnego czytelnika – internauty.

Niby nic, wszak w również za gazetę z kiosku należy zapłacić, jednak, czy podobny proces czeka nas w chwili wejścia do witryny ulubionego pisma? To już się zaczęło, wobec spadającej popularności wydań papierowych. Wynika z tego, że idea darmowego wykorzystania Internetu wzięła całkowicie i ostatecznie w łeb.

Czy powinniśmy z tego powodu rozpaczać? Niekoniecznie, „zawodowcy” dają nam darmo niebywały prezent – otwierają drzwi dla twórczości bloggerskiej, wręcz zachęcają nas do tego, abyśmy tworzyli swoje media, rzetelne, szybkie, na czasie. Ograniczają także swój zasięg, jakby nie rozumiały prostego mechanizmu działania użytkownika sieci, a brzmi on…”coś nie jest darmowe? Zmieniam witrynę”. Oczywiście potencjalnym zagrożeniem jest fakt, że w pewnej chwili wszystkie komercyjne pisma wprowadzą opłaty za tekst, którego prezentują krótki fragment, zachęcając czytelnika do wniesienia opłaty. Nie obawiajmy się, prywatne portale i pisma internetowe prowadzone przez ludzi mniej, lub całkowicie nieznanych, mają spore pole do popisu.

Oczywiście rodzi się pytanie…, co z rzetelnością? Zaręczam, będzie kilka razy większa, niż tych, którzy wtłaczają nam codziennie do głów…bzdury i to za pieniądze!

 

Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook