15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Królowa Ciszy” w Tucholi!

1 min read

W środę 22 lipca o godz. 18:00 w sali multimedialnej Starostwa Powiatowego w Tucholi (budynek Książnicy Tucholskiej) odbędzie się bezpłatny pokaz filmu „Królowa Ciszy” połączony z rozmową z jego autorką, Agnieszką Zwiefka.

Seans realizowany jest w ramach projektu Polska Światłoczuła dofinansowanego przez MKiDN, w ramach którego dobre polskie kino prezentowane jest w nietypowych miejscach. Organizatorzy zapraszają „do dyskusji o sztuce filmowej, ale również szeroko pojętej polskiej kulturze”, tym razem z autorką filmu „Królowa Ciszy” Agnieszką Zwiefka.

Seans w Tucholi odbędzie się dzięki staraniom Alicji Rybak, która zainicjowała kontakt z organizatorami, Martyny Olejnik, która zajęła się koordynacją tucholskiego wydarzenia, jak i Powiatu Tucholskiego, który zapewnił salę do projekcji oraz nocleg i wyżywienie dla ekipy „wędrującego kina”.

Będzie to już druga wizyta ekipy Polski Światłoczułej w Tucholi – poprzednim razem przywiozła ona do nas film „Imagine” Andrzeja Jakimowskiego, który spotkał się z doskonałym odbiorem tucholskiej publiczności.

Wstęp na seans jest bezpłatny, po seansie odbędzie się dyskusja z Agnieszką Zwiefka, scenarzystką i reżyserką „Królowej Ciszy”. Film nie ma ograniczeń wiekowych, zapraszamy więc wszystkich, niezależnie od wieku.

____________________

(red.)

Mat. nadesłane.

Fot. https://www.facebook.com/events/996045010428136/

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook