25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kto nie był, ten stracił szansę na… lepsze życie?

1 min read

Informowaliśmy intensywnie o spotkaniu, które odbyło się dzisiaj w tucholskiej książnicy. Zainteresowani pojawili się tłumnie, bo przystąpienie do konkursu i spełnienie marzeń za unijne pieniądze, to szansa na zmianę wszystkiego.

Jak zdobyć dotację w wysokości 60 000 złotych na swój własny biznes? Do tematu pięknie wprowadził nas przedstawiciel LGD z Nakła, który niezwykle interesująco mówił o szczegółach projektu. Nie ukrywajmy, zdobycie takiej dotacji obwarowane jest górami przepisów i dokumentów, przez które trzeba się przebić. Dodatkowo, trzeba mieć świadomość tego,że szczęśliwcy będą kontrolowani i to na różnych etapach działalności. Nie ma mowy o typowo polskich kombinacjach, tutaj działa się z ołówkiem w ręku i arkuszem kalkulacyjnym.

I trudno się dziwić,że w trakcie spotkania, pomieszczenie pustoszało w miarę, gdy przybywało nowych wątpliwości, obowiązków i kryteriów, które trzeba będzie spełnić. Pomimo wszystko, sporo osób dotrwało do końca, czy jeszcze się spotkają? Zobaczymy za tydzień, kiedy odbędzie się już pierwsze szkolenie.

Duże uznanie dla naszych LGD-owców, świetnie przygotowane spotkanie, na którym można było zdobyć maksimum informacji.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook