15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

LATO Z RADIEM W CZERSKU. ZAGRAJĄ PERFECT, PECTUS I PAPA D!

1 min read

Już 26 lipca (niedziela) LATO Z RADIEM zawita do Czerska! To właśnie miasteczko znalazło się na tegorocznej, wakacyjnej trasie audycji, wśród 20 miast z całej Polski.

LATA Z RADIEM z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać… Audycja jest na antenie nieprzerwanie od 1971 roku, a jej sygnał – POLKA LATA Z RADIEM – znany jest na całym świecie! Tym razem usłyszymy ją prawie W SERCU BORÓW TUCHOLSKICH!

26 lipca Czersk zagości „na żywo” na antenie I Programu Polskiego Radia – już od godz.10.00! W audycji promocyjnej dowiemy się prawie wszystkiego o mieście, które jeszcze nie tak dawno słynęło wyłącznie z afer fotoradarowych. Te zniknęły wraz ze znienawidzoną przez kierowców formacją. Organizatorzy zmieniają wizerunek miasteczka na przyjazny, chwaląc się nie tylko okolicami, ale również pasjami i dokonaniami mieszkańców!

A po południu (16.00-23.00) czeka nas koncert plenerowy. W programie m.in. konkursy, studio plenerowe Polskiego Radia, program dla najmłodszych, pokazy iluzjonisty Macieja Pola oraz koncerty gwiazd! Wystąpi PAPA D, zespół PECTUS oraz legendarny PERFECT! Koncert zakończy się pokazem sztucznych ogni!

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do Czerska, a wszystkich Internautów zapraszamy na wydarzenie „LATO Z RADIEM W CZERSKU” na Facebooku!

__________________

(red.)

Na podstawie: Źródło

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook