12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

List Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty – zaproszenie do II edycji konkursu Ministra Edukacji Narodowej ,,Mam 6 lat, chcę poznawać świat

2 min read

Rozpoczęcie nauki szkolnej jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego dziecka i rodzica. To również wydarzenie w życiu szkoły, w której dziecko rozpoczyna swoją przygodę z edukacją.

Serdecznie zapraszam do udziału w II edycji konkursu Ministra Edukacji Narodowej  ,,Mam 6 lat, chcę poznawać świat” skierowanego  do Rad  Rodziców przedszkoli i szkół podstawowych, dyrektorów oraz dzieci, urodzonych w latach 2004, 2005 i 2006, które rozpoczęły naukę w szkole jako sześciolatki. Celem konkursu jest upowszechnianie najciekawszych inicjatyw podejmowanych w celu zapewnienia dzieciom sześcioletnim przyjaznej adaptacji do warunków szkolnych  oraz promowanie ich umiejętności nabywanych w szkole. Serdecznie zapraszam adresatów konkursu oraz wszystkich, którym zależy na stworzeniu dzieciom  jak najlepszych możliwości rozwoju i warunków nauki.

 

Przypominam, że warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie pracy konkursowej oraz arkusza zgłoszeniowego w terminie do 22 lutego 2013 roku na adres: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy  ul. Konarskiego 1-3 85-066 Bydgoszcz z  dopiskiem „Mam 6 lat”.

 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można znaleźć na stronie internetowej MEN pod adresem:www.men.gov.pl/mam6lat oraz www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl.

 

Poniżej najważniejsze daty związane z II edycją Konkursu „Mam 6 lat”:

 

21  listopada 2012 – ogłoszenie konkursu, rozpoczęcie zbierania prac konkursowych
na poziomie regionalnym;

22 lutego 2013 – zakończenie zbierania prac na poziomie regionalnym;

25 lutego – 11 marca 2013 – ocena prac na poziomie regionalnym oraz wyłonienie laureatów podczas Regionalnej Gali Konkursu;

11 – 29 marca 2013 –  wybór najlepszych prac na poziomie ogólnopolskim;

11 kwietnia 2013 – uroczysta Ogólnopolska Gala Konkursu.

 

Wyrażam nadzieję na współpracę w realizacji tego ważnego zadania.

 

Dokładny termin i miejsce Regionalnej Gali Konkursu zostanie podany w późniejszym terminie.

 

 

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty
Anna Łukaszewska

 

(red)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook