19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Listy od czytelników. W Mędromierzu zdewastowano infrastrukturę plaży!

2 min read

Do naszej redakcji dotarł list od zbulwersowanego Czytelnika.

(…) będąc czesto na stronie Tokisu widzę , że podejmujecie różne sprawy . Będąc dzisiaj w Mędromierzu na kąpielisku zauważyłem , że idzie ono w rozsypkę . Oprócz ciągnika koszącego trawę ani żywej duszy . Na dowód przesyłam kilka zdjęć zaistniałej sytuacji . Są tam i miłe widoki i te gorsze, które chluby temu miejscu nie przynoszą. Może by to co jeszcze stoi , zdemontować i poprzenosić na inne kąpieliska w powiecie zanim do reszty ulegnie dewastacji . Dziwię się, że pomimo „monitoringu” doszło do takiej sytuacji . Po jednej z ławek koło domku ratownika zostały już tylko cokoły. Domek ten od środka jest zabity deskami, a z drugiej strony są ślady próby włamania . Przebieralnie są w gorszym stanie co widać na zdjęciach .

 

(red.)

Nazwisko autora do wiadomości redakcji TOKiS – PRESS

__________________________

Kompletnie nie rozumiem motywacji ludzi, którzy dopuszczają się podobnych czynów. Często zastanawiam się czy to wrodzony idiotyzm, a może problemy emocjonalne, które po latach wzięły górę nad zdrowym rozsądkiem? Popatrzmy na fotografię, gdzie wyszczególniono koszta, które tak naprawdę ponieśliśmy my wszyscy, ponieważ Unia Europejska to… własnie my. Kto uważa inaczej niepotrzebnie się łudzi. Od podstaw stworzono coś, co ma służyć wypoczynkowi mieszkających tam ludzi i gości, których podobne miejsca mają przyciągać ciszą, walorami przyrodniczymi i czystą wodą. Jeżeli stworzono infrastrukturę, która ma podnieść komfort tego miejsca, to już nic lepszego nie mogło się trafić.

I co? I nic, jak zawsze jest „po polsku”, czyli jeżeli nikogo nie ma, można okraść, zniszczyć, spalić.

Polecamy uwadze policjantów i władz powiatu, sprawców należy odszukać i przykładnie ukarać nie jakimiś represjami, a kosztami naprawy, której powinni dokonać własnymi rękoma.


Mariusz R.Fryckowski

Fot. nadesłane przez naszego Czytelnika.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook