16 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Lokalni samorządowcy przed kamerami regionalnej TVP

1 min read

Niestety, niektóre platformy cyfrowe nie mają w swoim zestawie programów tv regionalnej  nadawanej z Bydgoszczy, częściej dostępna jest TVP3 z Warszawy. W związku z tym nie wszyscy mieszkańcy naszego powiatu mieli szansę obejrzenia programu „Samorządni”, który TVP – Bydgoszcz wyemitowała 20 września o godzinie 17:30.

Dobra publicystyka zawsze była w cenie, a ten program był wyjątkowy, ponieważ dotyczył ludzi, którzy ucierpieli w nawałnicy, a ta przelała się przez nasz region. Dodatkowo, ten program warto  obejrzeć ze względu na osoby, które wzięły w niej udział, a było tam sporo znanych nam twarzy, również z Tucholi. Jednak nie oceniajmy urody występujących, a skupmy się na ich wypowiedziach.

Ze skalą problemów oraz wypłat zasiłków dla osób poszkodowanych, musieli się zmierzyć włodarze gmin, które ucierpiały najbardziej, stąd obecność Burmistrza Tucholi, Wójta Gminy Kęsowo, samorządowca z Sośna i innych. Wśród publiczności znajdowały się osoby bezpośrednio poszkodowane, ale musimy wiedzieć, że nie były to osoby przypadkowe.

Wyjątkowo, zapraszamy do obejrzenia materiału, którego właścicielem jest TVP – Bydgoszcz – telewizja publiczna.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook