12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Ludzie ruszyli z pomocą poszkodowanym mieszkańcom Kruszki

2 min read

Od dramatu minęło zaledwie kilka dni, a ten wydarzył się w Kruszce, maleńkiej, niezwykle malowniczej wiosce pod Cekcynem. Do naszej redakcji dotarły fotografie i film z ujęciami pełnymi grozy, nie opublikujemy ich, wystarczy upubliczniania ludzkich dramatów,to nie nasza rola. Kilka chwil po tragedii, rozpoczęła się akcja, nieprawdopodobna w swojej prostocie i skuteczności.

Mamy to szczęście, że mieszkamy w krainie słynącej nie tylko z piękna, ale i z niezwykłej wrażliwości mieszkańców, a ci tuż po tragedii, ruszyli z konkretną pomocą pogorzelcom. Jak zawsze w takich sytuacjach, najpotężniejszym narzędziem w służbie bliźniego okazał się Internet.

Dzięki inicjatywie jednego z mieszkańców wspomnianej wioski, stworzony został specjalny profil w znanym portalu pomocowym z prośbą o wsparcie. Jak zawsze, natychmiast przyłączyliśmy się do tej akcji, rozpowszechniając ją w różnych zakamarkach sieci. Dołączają inni, na efekty nie trzeba było długo czekać, pieniądze płyną wartkim strumykiem, każda kwota jest bezcenna,każda pomoc wyjątkową. Odnośniki do zbiórki pieniędzy bez trudu odnajdziemy w prawym marginesie witryny.

Zaglądamy do strony z akcją i odnotowujemy na dzisiaj stan konta, a ten wynosi już: ponad 6 000 złotych!

Czyż to nie wspaniałe? Magiczna kwota graniczna – 30 000 złotych jest w naszym zasięgu! Trwa walka o przetrwanie gospodarstwa, a zima już za pasem.

Jesteście wspaniali!


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook