18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Maciej Zientarski spotka się z dziećmi i młodzieżą naszego powiatu!

2 min read

543104_435738549831751_1431108245_n1Na zaproszenie Straży Gminnej w Kęsowie, przy wsparciu władz gminy Kęsowo oraz naszej redakcji, już w najbliższy piątek odwiedzi Żalno i Kęsowo dziennikarz motoryzacyjny – Maciek Zientarski, który spotka się z młodzieżą, podczas cyklu rozmów o bezpieczeństwie na drogach.Maciej Zientarski znany z programów motoryzacyjnych takich jak:„Pasjonaci”, V-Max” i innych opowiadał jak nikt, o współczesnej motoryzacji. Pewnego dnia doszło do tragedii w wyniku której błyskotliwa kariera dziennikarza, została przerwana. O wypadku mówiliśmy na łamach TOKiS-a wielokrotnie. Wyemitowaliśmy również ważny film pt. „Wypadek” – pani Anny Więckowskiej, którego premiera odbyła się kilka tygodni temu w TVP-1 w cyklu „Oglądaj z Andrzejem Fidykiem”.

 


Dzisiaj Maciek troszeczkę się zmienił, pozostając pod opieką specjalistów, stara się wrócić do całkowitej sprawności, całkowicie oddał się działalności promującej bezpieczeństwo na drodze.


Zaangażował się również w działalność mającą na celu propagowanie i niesienie pomocy tym wszystkim, którzy jej potrzebują. Często spotyka się również z młodzieżą, z którą ma doskonały kontakt. Pozostał wierny swoim dawnym pasjom, realizując wraz z przyjacielem  nowy projekt – cykl programów pt. „2 Cylindry” – duet, który tworzy wraz z Darkiem Szubiakiem (Zientar i Herman), wspierany przez Magdę Nowakowską, która stała się inicjatorem obecnej produkcji.

Zapowiada się niezwykła lekcja, która być może wielu młodych ludzi uchroni przed brawurą i brakiem wyobraźni, zwłaszcza teraz w przeddzień wakacji.

 

Mariusz R.Fryckowski

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook