15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

RUDZKI MOST: Mamy nareszcie myjnię samoobsługową z prawdziwego zdarzenia!

1 min read

Tucholanie doczekali się samochodowej myjni samoobsługowej z prawdziwego zdarzenia! Uruchomiono ją na terenie stacji paliw w Rudzkim Moście. To nowoczesny obiekt, który wyposażono w trzy obszerne boksy. Każdy z nich mieści specjalne urządzenie, które generuje wysokie ciśnienie wody o podwyższonej temperaturze.

Istnieje możliwość mycia pojazdów w różnych trybach, do woskowania karoserii włącznie. Mycie trwa błyskawicznie, jest śmiesznie tanie, nie wymaga wysiłku ( świetnie radzą sobie panie) i gwarantuje uśmiech na ustach każdego kierowcy.

SONY DSC

Obiekt wyposażono w solidny sprzęt, a automaty zapewniają tanią i dobrą usługę, reszta w naszych rękach… i to dosłownie!

SONY DSC

Kierowcy są zadowoleni, jest tanio, schludnie, wszystko postępuje sprawnie, bez kłopotów sprzętowych. Zapamiętaj! Zabierz ze sobą bilon!

Perfekcjonistom  zapewniono stanowiska z odkurzaczami. A po wszystkim jest czas na to, aby w pobliskim barze porozmawiać przy kawie o…samochodach z długo nie widzianym kolegą. Czyżby myjnia spełniała zupełnie nieoczekiwana rolę? Co na to nasze Panie?:):)

 

Fotografie za zgodą kierownictwa firmy.

 

frymarkt

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook