26 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Miękka perswazja” Niedzielskiego w sprawie maseczek

2 min read

Minister (łac. sługa) Niedzielski – podobno fachowiec od zdrowia, pilnie wsłuchuje się w słowa swoich telewizyjnych klakierów i ma kolejny „genialny” pomysł, po którym pierwszym skojarzeniem jest powtórka ze szwindlu maseczkami, respiratorami i innym sprzętem, który rzekomo ma nas uratować (czyt. dobić) przed pandemią. Jednocześnie bardzo cicho zrobiło się o tym, że według rożnych źródeł w ciągu ponad roku, zmarło z różnych przyczyn 75 – 100 000 Polaków.

Będziemy chcieli wycofać możliwość zastępowania maseczek takimi surogatami jak przyłbica czy szalik i chusta, które nie stanowią skutecznego zabezpieczenia przed koronawirusem; co do rodzaju maseczek, będzie tylko miękka rekomendacja Rady Medycznej – zapowiedział minister zdrowia Adam Niedzielski.

  • -Pan profesor Horban wraz z Radą Medyczna przygotował zalecenia, jakie maseczki w sposób najskuteczniejszy, najbardziej efektywny mają chronić nas przed zakażeniem – poinformował Adam Niedzielski.
  • – Ale rzeczywiście, jeśli chodzi o kwestię używania zamiast maseczek – tych najprostszych chirurgicznych albo bardziej zaawansowanych: przyłbic albo szalika bądź chusty, to rzeczywiście patrząc na to, co dzieje się w tej chwili z pandemią i patrząc na to, że mamy coraz więcej nowych zakażeń, będziemy chcieli wycofać możliwość zastępowania maseczek takimi surogatami, które jednak nie spełniają kryteriów jakościowych i nie stanowią skutecznego zabezpieczenia – tłumaczył szef resortu zdrowia.
  • – Także przyłbice – nie; chusty – nie; natomiast maseczki – tak. Co do rodzaju maseczek, to będzie tylko w formie miękkiej rekomendacji Rady Medycznej – podsumował Niedzielski.

To zwyczajny skandal!!! Maseczki skutecznie chronią przed kurzem i głupotą rządu!


(mrf.)

Za magnapolonia.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook