23 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Minister przed obiektywem. Kamera…, poszła!

2 min read

Ktoś nie śpi, żeby ktoś mógł spać, dodajmy… spokojnie. Pomimo późnej pory praca w naszej montowni trwa w najlepsze, a to oznacza tylko jedno, jutro przyniesie coś wyjątkowego i rzeczywiście.

We czwartek w dwóch gminach naszego powiatu, pojawi się wyjątkowy gość w dodatku nie znamy przebiegu Jego wizyty, co zawsze oznacza improwizację z naszej strony w zależności od rozwoju sytuacji. Takie wyzwania lubimy najbardziej, zwłaszcza wtedy, gdy znamy osobę i sposób jej zachowania w większej grupie. Tego wyjątkowego gościa znamy od lat, a to cenna wskazówka do tego, aby w odpowiedni sposób wpierw przygotować, a następnie ustawić sprzęt rejestrujący. „Obiekt”, podczas wypowiedzi jest zwykle statyczny, a to znacznie ułatwia sprawę. Polityk znany jest z tego, że odnosi się do mediów w sposób bardzo przychylny i nigdy nie odmawia wypowiedzi, a to daje nam pewność, że wypowie kilka zdań specjalnie do widzów.

Podczas czwartkowej rejestracji użyjemy dwóch kamer, które zdejmować będą oficjeli z dwóch kierunków. Ponieważ większość ujęć będzie w plenerze, odrobinę martwi nas pogoda, która może spłatać figla. Niestety,  najbardziej obawiamy się wiatru, dlatego mikrofony oraz jedna z kamer otrzymają „ubranka”. Druga kamera pracująca z profilu, jak zawsze będzie wodoodporna, to na wypadek deszczu.

Przewidujemy także doświetlenie planu, a w razie przemieszczania obiektów, przejście w tryb mobilny.

Ciekawe wyzwanie, któremu podołamy. Efekty już wkrótce w jednym z programów informacyjnych oraz relacji. Materiały pojawią się w zakamarkach sieci kilka godzin po zakończeniu rejestracji.

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook