22 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Mleczarnia SPOMLEK z prestiżową statuetką „HERMES 25-LECIA PORADNIKA HANDLOWCA”

2 min read
Mleczarnia Spomlek, jeden z największych polskich producentów sera żółtego otrzymała nagrodę „Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca”. Statuetkę za sery żółte „Serenada” przedstawiciel Spomleku odebrał 10 maja w Auli Artis w Poznaniu.

„Poradnik Handlowca” co roku nagradza najbardziej wyróżniających się  menedżerów oraz sieci handlowe, przyznając im statuetki „Hermes”. W czasie tegorocznej gali, po raz pierwszy w 25-letniej historii magazynu, uhonorowano najbardziej cenione marki branży FMCG – wytwórców, którzy od lat dostarczają swoje wyroby do sklepów w Polsce. Nagrodzonych wyłoniło głosowanie trwające przez marzec i kwiecień bieżącego roku.

Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody, tym bardziej, że została ona przyznana
w ogólnopolskim głosowaniu przez detalistów. Cieszymy się, że postanowili wyróżnić Serenadę, pierwszą w Polsce markę serów żółtych. Kiedy w 2010 roku wypuściliśmy na rynek Serenadę pokazaliśmy konsumentom, że zwykły ser na kanapkę może mieć swoją tożsamość, wyróżniać na półce. Wyróżniliśmy się, zapisaliśmy w świadomości konsumentów, czego dowodem jest również przyznana nagroda. Ta statuetka jest również symbolem naszej dotychczasowej, owocnej współpracy – podkreśla Edward Bajko, Prezes Zarządu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Marka „Serenada” obejmuje najpopularniejsze sery żółte produkowane przez SM Spomlek, m.in.: Radamer, Gouda, Szwajcar Królewiecki, Edamski, Masdam oraz Salami, w tym z dodatkiem przypraw, takich jak: czosnek i zioła, pomidor z bazylią oraz chilli z pieprzem. Wszystkie produkty firmy są wytwarzane z najwyższej jakości surowca w oparciu o wieloletnie tradycje serowarskie, dzięki temu wyróżniają się naturalnym, niepowtarzalnym smakiem oraz wysokimi walorami odżywczymi
i zdrowotnymi.

Naszym partnerom gratulujemy.

Redakcja TOKiS – PRESS


Aneta Mostowiec

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook