2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Moje ulubione miasto w Polsce

2 min read

Jeszcze nie tak dawno tucholskie władze kompletnie zignorowały kapitalny konkurs organizowany przy udziale National Geografic POLSKA . „SIEDEM CUDÓW NATURY’  dotyczył również naszych borów. Rozwiązanie konkursu w którym udział wzięli oczywiście mieszkańcy naszego powiatu już za kilkanaście dni. Władzom zdecydowanie bliżej jest do niemieckiego „Onetu” i proponują nam zdobycie taczki pieniędzy na promocję miasta…

Serdecznie zachęcamy naszych mieszkańców oraz sympatyków Tucholi do wzięcia udziału w turnieju „Moje ulubione miasto w Polsce” organizowanego przez należący do Grupy Onet serwis Zumi.pl. Do wygrania kampania promocyjna zwycięskiego miasta w serwisie Zumi.pl oraz w Onet.pl o wartości 100 tys. zł.

Konkurs ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. W rankingu uwzględniona jest proporcja liczby głosów do liczby mieszkańców, dzięki czemu każde miasto ma równe szanse wygrania nagrody.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w turnieju „Moje ulubione miasto w Polsce”. Tylko dzięki Waszemu zaangażowaniu Tuchola będzie miała szansę na wygraną!

Głosowanie odbywa się na stronie www.turniejmiast.zumi.pl

Póki co, Tuchola znajduje się na 97. miejscu w rankingu, na równi z Krasnymstawem i Łańcutem, ale wierzymy, że ten wynik znacznie się poprawi dzięki Waszym licznym głosom! 

Zatem do dzieła tucholanie i przyjaciele naszego miasta! Głosowanie trwa do 7 listopada br

 

UMiG Tuchola

___________________________________________________

Informacja entuzjazmu społeczeństwa zapewne nie wzbudzi, bo to nikomu się nie chce „kliknąć” linka, a tym bardziej pomyśleć o wypełnieniu pól informacyjnych. Zawsze jednak miło jest dać sygnał, że oto, my, władze, jesteśmy blisko Was i dajemy wam możliwość wyboru i pobudzenia lokalnego patriotyzmu. Zdaje się, że wybory są na wyciągnięcie ręki, zaczyna się wyścig z czasem i walka o względy społeczeństwa. Taka informacja nic nie kosztuje, a dobrze wygląda, prawda? :):):)

 

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook