13 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Monster Show Chaloupka Lifestyle dzisiaj szaleć będzie w Tucholi! (film/zajawka)

2 min read

Są od czterech miesięcy w trasie. Ich tournee podziwiali widzowie wielu polskich miast. Ich podróż zaczęła się we Wrocławiu, przemierzyli praktycznie cały kraj. Pięciu młodych kaskaderów z pomocą specjalnie zbudowanego sprzętu dokonują niemożliwego. Mówią o sobie, że są artystami i rzeczywiście, w żaden sposób nie można ich wyczynów zaszufladkować inaczej. Bawią ewolucjami ich środkami wyrazu są gigantyczne maszyny, popularnie zwane Monster Truckami.

Monster Show Chaloupka to grupa składająca się z Czechów i Polaków. Twórca grupy – Emil Chaloupka sam zbudował dwa gigantyczne pojazdy wykorzystując części innych pojazdów. Maszyny wyposażono w specjalne podwozia i potężne silniki o mocy przyprawiającej o zawrót głowy. Ich ciężar jest równie imponujący, jeden z pojazdów do budowy którego wykorzystano karoserię starej Skody waży cztery tony, drugi posiadający karoserię Forda waży aż 6 ton! Obraz uzupełnia świadomość tego, że jedno koło każdego z potworów to masa ponad 250 kilogramów!

Co nas czeka niestety tylko dzisiaj ( a nie jak poprzednio informowaliśmy przez cztery dni, za co przepraszamy)?  Zgniatanie, rozjeżdżanie, miażdżenie aut osobowych, popisy zagranicznych kaskaderów, jazda synchroniczna, drifty, jazda na dwóch kołach z akrobacjami, pokaz niespodzianka dla dzieci z citroenem 2CV, samochodowe i motocyklowe wypadki, przejazd przez ścianę ognia z kaskaderem na masce samochodu, jedyny w Europie samochód specjalny z dwoma silnikami prowadzonymi przez dwóch kierowców i profesjonalne palenie gumy.

Widowisko rozpocznie się dzisiaj ( w piątek 12.09 2013) o 18-stej.

Bilety kosztują 30 zł (dorośli) i 20 zł dla dzieci i młodzieży do 15 lat, dzieci do 3 lat wchodzą na pokazy bezpłatnie. Bilety kupić mozna w kasie na godzinę przed pokazem. Zapraszamy na wielką dawkę adrenaliny. Pokazy trwają ok 70 minut.  Jedyną rzeczą, która nas niepokoi, to ewentualny deszcz, który właśnie zacząl padać.

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook