15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pierwsze fotografie! MotoBory 2015 pod patronatem TOKiS-a. Ponownie zbieramy pieniądze dla Wiktora i Adama Glazerów

3 min read

MotoBory, to jedna z tych imprez cyklicznych, które szturmem podbiły serca mieszkańców Tucholi i turystów. Mistrzowskie pokazy utalentowanych chłopaków za kierownicami potężnych „rajdówek” robią piorunujące wrażenie. Imprezie towarzyszy wiele mniejszych, ale głównym celem jest ten najpiękniejszy – charytatywny. Nie inaczej będzie i tym razem. Zbieramy pieniążki dla ciężko chorych Wiktora i Adama Glazerów.

Ryk potężnych silników zamontowanych w nietypowych BMW, driftowanie w niewielkiej przestrzeni, dziesiątki zmian11666106_932245693500727_6656019851258883611_n.jpg kół, opon, przez wiele godzin, to przyciąga jak magnez. Pomimo niebezpiecznego sportu impreza jest przygotowana wzorowo i jest bezpiecznie, wszak za kierownicami i organizatorami głównymi są pasjonaci ze słynnego, tucholskiego zespółu Inzu Drift Team!!! Trudno zliczyć w ilu imprezach w Polsce brali udział, jeszcze trudniej zgromadzić tu i teraz ich zdobyte tytuły i nagrody, znani są wszędzie, jeżdżą… po mistrzowsku i mają… wielkie serca.

Charytatywny cel imprezy nie jest nowym pomysłem, ale jakże szlachetnym! Wiktor i Adam są znani, ich trudna sytuacja również, znaleźli się w wielkiej potrzebie, kiedy zawodzi opieka państwa, pomagamy my. Są ludzie, przyjaciele, mieszkańcy, osoby anonimowe chętne do udzielenia wsparcia, wszyscy wiedzą to, co oczywiste – trzeba wesprzeć, trzeba pomóc w każdy sposób.

Jeszcze nie tak dawno braliśmy udział w innej, specjalnej imprezie, którą zorganizowano w przepięknej hali OSiR-u. Tam również pomagaliśmy Glazerom. Przypomnijmy krótki spot z tamtej imprezy.

Nadarza się kolejna okazja i to już za kilka dni. Pomóżmy i jednocześnie bawmy się, takie imprezy i spotkania są najpiękniejsze i najbardziej cieszą.

Poznajmy szczegóły:

W tym roku MotoBory odbędą  się 12 lipca 2015, jak zawsze na terenie ZSLiT w Tucholi przy ul. Świeckiej 89a. Cały przychód ze sprzedaży biletów Drift Taxi zostanie przekazany potrzebującym. Korzystajmy, to wspaniała i emocjonująca zabawa!

Swoje umiejętności zaprezentuje rónież 4 drifterów z Bydgoszczy, gościnnie wystąpią zawodnicy z  Sideways Drift Team!!!

Dodatkowe atrakcje: 

Wystawy:
• Youngtimery
• Samochody ciężarowe ARKO
• Kontenery ZPUH Janusz Kiedrowski
• Pojazdy specjalistyczne i ciężarowe ZST Pawłowski
• Najdłuższa limuzyna w Borach Tucholskich – Royal Cars
Ponadto gastronomia, konkursy, loterie, atrakcje dla dzieci.

PROGRAM IMPREZY

12:00 Rozpoczęcie imprezy, pokaz driftu
12:30 Drift Taxi
13:15 Pokaz Jazdy na Trolejach
13:30 Drift Taxi
15:00 Pokaz – przeciąganie liny driftowozami
15:15 Konkurencja dla widzów – zmiana koła na czas
15:30 Drift Taxi
16:00 Konkurencja dla widzów – Mistrz Driftu na trolejach
16:15 Drift Taxi
17:45 Rozstrzygniecie konkursu Drift Taxi – losowanie nagród
18:00 Zakończenie imprezy

Opis i regulamin konkursów:

Konkurs Drift Taxi

Spośród uczestników imprezy, którzy zakupią bilet Drift Taxi, zostaną wylosowane 3 numery biletów, których właściciele zajmą miejsca w kolejności III, II i I. Każdy uczestnik może zakupić dowolną ilość biletów. W konkursie mogą brać udział osoby niepełnoletnie, gdyż zakup biletu jest uwarunkowany wyrażeniem zgody przez opiekuna. Obecność podczas losowania obowiązkowa. Po 3 nieudanej próbie wywołania zwycięzkiego numeru, zostanie wylosowany nowy numer.

Nagrody konkursowe:

Atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz kupony rabatowe, o znacznej wartości – będzie więc o co walczyć. Listę nagród podamy niedługo, cały czas się powiększa.

Konkurencje dla widzów:

 Mistrz Driftu na trolejach!

Konkurencja polega na prowadzeniu samochodu wyposażonego w troleje w asekuracji instruktora, po torze wyznaczonym pachołkami. Należy utrzymać „poślizg” podczas całego przejazdu. Za każdy nieporządany obrót auta przyznawany jest punkt ujemny.
I nagroda w konkursie:
T-shirt Inzu Drift Team

 Zmiana koła na czas

Konkurencja polega na zmianie koła tylnego w driftowozie na czas, włącznie z podniesieniem i opuszczeniem samochodu.
+ nagroda w konkursie:
T-shirt Inzu Drift Team

Zapisy do konkurencji dla widzów odbędą się bezpośrednio przed ich rozpoczęciem.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie, będzie się działo!

A jak było w ubiegłym roku?

______________________

(red.)

Pierwsze fotografie 

 

motobory 2015
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook