19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

NAGRODY STAROSTY TUCHOLSKIEGO DLA NAUCZYCIELI

1 min read

19 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Tucholi odbyło się spotkanie z okazji przyznania Nagród Starosty Tucholskiego dla nauczycieli.

 

Podziękowania nauczycielom za cierpliwość i zrozumienie trudnej sytuacji finansowej powiatu, a przede wszystkim za trud pracy pedagogicznej oraz życzenia satysfakcji z wykonywanego zawodu, społecznego uznania oraz sił i wytrwałości w tej niełatwej ale dającej wiele radości pracy składali Dorota Gromowska Starosta Tucholski oraz Wiktor Metkowski Wicestarosta Tucholski.Nagrody Starosty Tucholskiego otrzymało 15 osób, 6 z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tucholi, 5 z Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi, 2 z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi, po jednej z Tucholskiego Centrum Edukacji Zawodowej w Tucholi oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Tucholi.

 

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że ze względu na skrócony czas pracy banku obsługującego Starostwo Powiatowe w Tucholi, kasa Starostwa w dniach 24 i 31 grudnia 2012 r. czynna będzie do godz. 12.00.
http://www.powiat.tucholski.pl
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook