26 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH GOŚĆMI LUBIEWSKICH SAMORZĄDOWCÓW (Tucholskie Fakty)

1 min read

Nie od dzisiaj wiemy, że oświat w pięknej gminie Lubiewo stoi na bardzo wysokim poziomie, we czwartek przekonaliśmy się o tym naocznie.

W czwartek 21 czerwca o godzinie 11:00 w Urzędzie Gminy Lubiewo, sala konferencyjna wypełniła się szczelnie najlepszymi z najlepszych. Do urzędu zaproszono aż 67 prymusów z lokalnych szkół. Ich średnia to 5,0,ale wielu przekroczyło ten limit i to znacznie. Najlepsza uczennica miała średnią aż 5, 7!

Uczniowie otrzymali specjalne wyróżnienia, talony na upominki do realizacji w znanych sklepach powiatu, spora gromada młodzieży otrzymała również dotację pieniężną i to w znacznej kwocie w formie stypendium.

Pan wójt, Michał Skałecki wraz ze współpracownikami, mieli 67 powodów do radości. Z sukcesów swoich podopiecznych bardzo cieszyli się również dyrektorzy szkół z których przybyli wyróżnieni uczniowie.

Było mnóstwo pięknych przemówień, wiele życzeń dla wyróżnionych. Wspaniałe uwieńczenie kończącego się roku szkolnego, na pięć minut przed ostatnim dzwonkiem.

Do wszystkich serdeczności dołącza się również i nasza redakcja. Być może kiedyś, nasze szeregi zasilą młodzi – wyjątkowi, dla których nasze drzwi są bardzo szeroko otwarte.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook