28 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Najnowocześniejsza strzelnica w Polsce powstanie w… Plaskoszu!

1 min read

To nie kaczka dziennikarska, a pokłosie naszego spotkania z  komendantem tucholskiej Policji, panem Krzysztofem Bodzińskim, prywatnie.., świetnym strzelcem sportowym, o czym niewielu wie, a teraz wszyscy.

W zamierzeniach, Lasy Państwowe, Regionalna Dyrekcja w Toruniu, zamierza zrealizować tę fantastyczną inwestycję, która będzie kosztowała krocie, nawet kilka milionów złotych!

Nowa strzelnica w niczym nie będzie przypominała obecnej. To będzie prawdziwe centrum strzelectwa sportowego w dodatku najnowocześniejsze w Polsce, jak informuje nas pan komendant. Postawiono sobie ambitny cel, kompleks ma powstać w rekordowym czasie – zaledwie dwóch lat. Centrum będzie wyposażone w kompleks budynków socjalnych w tym zaplanowano także wybudowanie hotelu z prawdziwego zdarzenia. W zamierzeniach, centrum ma przynosić niebagatelne dochody. Z pewnością wykorzystane  będą  również możliwości miejscowego ZAZ-u, który dysponuje doskonalą kuchnią i dodatkowymi miejscami noclegowymi, a te z pewnością będą  potrzebne.

Do kompleksu wybudowana zostanie nowa droga, a w przyszłości powstanie ścieżka pieszo – rowerowa. Centrum strzelectwa będzie zapewniało rozrywkę nie tylko osobom uprawiającym ten piękny sport, ale również ich rodzinom.

Połączenie przyjemnego z pożytecznym, z pewnością przyciągnie wielu chętnych. Z biegiem czasu, być może, doczekamy waśnie u nas mistrzostw świata? Świetna promocja miasta, powiatu oraz nobilitacja Plaskosza, który słynie z miejsc przyjaznych osobom odwiedzających Bory Tucholskie!

____________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook