29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Narkotyki w Tucholi ciągle obecne!

1 min read

Wojna z dilerami narkotykowymi ciągle trwa, jednak wykrycie ich to żmudny proces, wymagający czasu i współpracy policjantów ze społeczeństwem. Polityka informacyjna jest dobrym pomysłem, ale to zbyt mało, potrzeba bardziej radykalnych środków…

Tucholscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z amfetaminą. Jeden z zatrzymanych miał prawie 3, drugi 1,4 grama narkotyku. Obydwaj usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

W minioną sobotę (12.12) tucholscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Pierwszy „wpadł” w godzinach rannych, na terenie miasta,  podczas kontroli drogowej.  Woreczek z białą substancją, o wadze prawie 3 gramów,  funkcjonariusze znaleźli w portfelu 26-letniego kierowcy volkswagena. Drugi z mężczyzn, 25-letni tucholanin został zatrzymany w godzinach popołudniowych, również na terenie Tucholi. Ten mężczyzna posiadał dwa woreczki z białym proszkiem o wadze 1,4 grama.
W obu przypadkach wstępne badanie wykazało, że w woreczkach znajdowała się amfetamina. Obydwaj zatrzymani zostali już przesłuchani w charakterze osób podejrzanych i usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków.

____________________

(red.)

KPP – Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook