25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Narodowa loteria paragonowa, to propagandowa szopka

1 min read

Milion Polaków zarejestrowało się tylko po to aby zdobyć samochód, jakiś sprzęt elektroniczny, czy inne bzdury. Związek  Przedsiębiorców i Pracodawców nie pozostawia na tej „zabawie” suchej nitki i słusznie, bo…

… to zwyczajne odwracanie kota ogonem, czyli klasyczne przeniesienie uwagi obywateli na inne, bardziej miłe sprawy.W rzeczywistości trudno ukryć fakt, że W tym samym tygodniu, gdy resort z dumą ogłaszał start loterii paragonowej,  opublikowano trzy miażdżące dla fiskusa raporty.

Pierwszy ujawnił, że Polska traci co roku 46 mld zł na podatku CIT.

Drugi obnażył, że skala oszustw na podatków VAT sięga 3 proc. PKB, czyli więcej niż wydajemy na armię!

W trzecim czytamy, że polski system podatków został uznany za jeden z najgorszych w Europie, choć my twierdzimy, że to jeden z najgorszych na świecie!

Fiskus dostaje wścieku, aby wyciągnąć od przedsiębiorców każde pieniądze, sięgają do metod gorszych, niż stalinowskie, brakuje tylko procesów pokazowych i ulicznego wykonania egzekucji.

To państwo nie spełnia żadnych standardów z wyjątkiem swoich, opartych na gigantycznym aparacie urzędniczym. Idiotyczna zabawa z paragonami ma wiele den, o których przeciętny obywatel tego ogłupionego kraju, nie ma bladego pojęcia. Odradzamy wszystkim tę pseudo-zabawę, jako moralnie naganną. Nie dajcie się ogłupić, nie ułatwiajcie pracy urzędniczej mafii, szukającej środków do zapełnienia kasy zdemoralizowanych „elit”.

_______________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook