4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nasi korespondenci informują: Gmina Kęsowo znowu na topie!

2 min read

A to za sprawą wielu inwestycji które się rozpoczynają, trwają lub właśnie się kończą. Wszystkie te miejsca już wkrótce odwiedzimy i opowiemy o nich bardziej szczegółowo. TOKiS  – PRESS ponownie uruchomił swoje „siły szybkiego reagowania” właśnie w tej gminie, a to za sprawą firmy, która już prowadzi poszukiwania kolejnych złóż gazu.

Kilka miesięcy temu udało nam się być pierwszą redakcją, która podała informacje o odnalezieniu gazu w tej gminie, nawet sfilmowaliśmy moment kiedy zapłonęła słynna „świeczka”, a z naszych materiałów skorzystały redakcje w całej Polsce, a  nawet dalej. Dzięki naszym korespondentom z tej pięknej gminy,  zapewne i tym razem uda się nam ta sztuczka.

Poprzedni odwiert nazwany umownie Tuchola 3, czeka na eksploatację…

Odwiert Tuchola 4 dopiero powstaje. Wiertnica jest już ustawiona i tradycyjnie w nocy oświetlona jest jak… choinka, z daleka pięknie to wygląda. Tym samym gmina już w tej chwili zyskała kolejną drogę, którą wybudowała firma poszukująca złóż gazu.

Prócz tego w trakcie najbliższych wizyt w gminie Kęsowo odwiedzimy i opowiemy o:   rozbudowie amfiteatru  w Kęsowie, jeziorze w Kęsowie, które znajduje się  w fazie zagospodarowania, o remoncie domu kultury w Kęsowie, który znajduje się na ukończeniu i o świetlicy wiejskiej w Przymuszewie w trakcie budowy.

O tym i o wielu innych sprawach już wkrótce tylko w TOKiS – PRESS! Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszego portalu!

__________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook