3 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nasi zaznaczyli swoje uczestnictwo w konkursie fotograficznym

2 min read

16.11.2017r. w Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. „Krajeński Park Krajobrazowy w obiektywie”.

Konkurs skierowany był do dzieci, młodzieży oraz dorosłych zajmujących się amatorsko fotografią przyrody. Tematem było środowisko przyrodnicze i krajobraz kulturowy Krajeńskiego Parku Krajobrazowego. W konkursie wzięło udział 55 uczestników, którzy   nadesłali ponad 500 fotografii. Prace oceniała  komisja powołana przez Dyrektora Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w składzie: Szymon Szwochert, Waldemar Lamparski, Argymir Iwicki, Mirosław Łebek oraz Krzysztof Wojtkowiak. Jury po długich i  burzliwych dyskusjach postanowiło nagrodzić najlepsze zdjęcie, którego autorem jest Pan Tomasz Stasiak.

Drugie miejsce zajął Pan Łukasz Gwiździel, a trzecie Pan Andrzej Muter.

Ponadto komisja przyznała 10 wyróżnień, które otrzymały następujące osoby: Elio Ruggiero, Marta Kumm, Aleksandra Chmielewska, Bogdan Theus, Anna Sobieszczyk, Jacek Kurpaska, Marcin Jarski, Barbara Chodera, Karolina Górecka.Laureaci konkursu i osoby wyróżnione otrzymały cenne nagrody. Ponadto wszystkich fotografów  nagrodzono upominkami.

Organizatorzy serdecznie dziękują za  liczny udział  uczestnikom konkursu, a także Komisji Konkursowej  zapraszając jednocześnie  do licznego udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Krajeński Park Krajobrazowy.

WYSTAWA POKONKURSOWA

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia wystawy pokonkursowej, która odbędzie się w dniach od 20 do 23 listopada w godzinach 12:30 do 16:30, w Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Jeziornej 6.

Wszystkim uczestnikom  gratulujemy!


parki.kujawsko-pomorskie.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook