2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nasz MISTRZ, Olek Doba już jest z nami!

2 min read

Ci, którzy dopiero się obudzili z pozimowego letargu jeszcze nie wiedzą o tym, że honorowym patronem kolejnych, nudnych Dni Borów Tucholskich jest Olek Doba – wspaniały kajakarz, który pokonał i to nie jeden raz, „Wielką Wodę”.

Znamiennym jest, że po tylu latach, ten wielki honor, pełnić będzie nie jakiś polskojęzyczny polityk, a człowiek szlachetny, waleczny, znakomity sportowiec i wspaniały kolega dla wszystkich. Takich ludzi spotyka się niezwykle sporadycznie, otwarty, miły, chętny do współpracy w imię szczytnych celów, znakomity mówca i ujmujący „zwyczajnością” i skromnością człowiek.

Olek, dzisiejszą noc spędzi w pobliskim Fojutowie, zapewne nie będzie mógł się opędzić od fanów, ale jutro wieczorem, każdy z nas będzie miał możliwość zobaczyć Olka, wysłuchać, a może nawet uda się z nim zamienić kilka słów. Dla łowców autografów gratka niebywała, warto mieć ze sobą coś do pisania.  Kolejne spotkanie z naszym Mistrzem już na sali OSiR-u, szczegóły w harmonogramie dostępnym w TOKiS – PRESS.

Dzisiaj też, Olek był gościem pana Burmistrza, który właśnie ukończył… uwaga, 54 lata, czyli… w konfrontacji ze swoim szacownym rozmówcą jest… delikatnie mówiąc, bardzo młodym człowiekiem. To oczywiście żart, a może nie…

Oddajmy jednak głos tucholskiemu magistratowi:

Aleksander Doba, który pełni funkcję Honorowego Patrona 59. Dni Borów Tucholskich, odwiedził dziś (19.07) burmistrza Tucholi Tadeusza Kowalskiego.

Spotkanie miało charakter organizacyjny związany z udziałem pana Aleksandra w imprezach Dni Borów Tucholskich.

Olek Doba weźmie udział w uroczystym otwarciu 59. DBT w piątek (20 lipca) na terenie zielonym przy ul. Witosa w Tucholi, pojawi się również w sobotę na Dniu Folkloru Borowiackiego.

Natomiast okazją do dłuższego spotkania z najsłynniejszym kajakarzem, „Podróżnikiem Roku 2015” magazynu National Geographic będzie niedzielna (22 lipca) impreza pn. Happy Fest Tour „„To się w dobie nie mieści – czyli, jak Aleksander Doba trzykrotnie przepłynął Atlantyk”. Początek o godz. 15:00 w hali widowiskowej OSiR w Tucholi.

W programie m.in. pokaz filmu „HAPPY OLO – pogodna ballada o Olku Dobie”, spotkanie z Aleksandrem Dobą, prezentacja oceanicznego kajaka OLO – największego na świecie!

Serdecznie zapraszamy!

****

Skoro tak pięknie nas wszystkich zapraszają, to nie wypada odmówić. Zapamiętajcie, jutro ( w piątek) o godzinie 19:30 spotykamy się przy Witosa – jak zawsze, pogodę zamówiliśmy taką, jak należy.

Po oficjalnym otwarciu Dni…, wystąpi artysta, którego nie znamy, a który podobno jest popularny, uwierzmy na słowo, przecież tak naprawdę, liczy się tylko świetna zabawa.


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook