25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

NATURA PONOWNIE ATAKUJE NASZ POWIAT! (TOKiS – PRESS TV)

1 min read

To nieuniknione, pogoda będzie nam płatała figle, ciągle przed nią ostrzegamy dużo wcześniej, niż inne media, zwykle trafiamy, nie inaczej było i dzisiaj…

Ostrzeżenie przed gwałtownym niżem wydaliśmy tuż po północy, ze środy na czwartek. Następnego dnia rano w nasze ślady poszli inni i… słusznie. Mamy nauczkę z ubiegłego roku, kiedy jako jedyni ostrzegaliśmy przed zbliżającym się kataklizmem, kilka godzin wcześniej, kto śledził nasze elektroniczne łamy, ten zdążył zminimalizować straty.

Dzisiaj aura była bardziej łaskawa i na szczęście nie powtórzył się ubiegłoroczny scenariusz, silnie powiało i spadł krótki,ale rzęsisty deszcz. Jednak musimy mieć świadomość tego, że to dopiero pierwszy atak, drugi może nadejść tej nocy, dlatego uprzedzamy, zabezpieczcie swoje domostwa, zadbajcie o auta i nie parkujcie ich pod drzewami i w pobliżu słupów energetycznych. Warto zadbać o balkony, aby nic z nich „nie odleciało”, o wypadek nie jest trudno.

Jak wyglądało niebo w dzisiejsze popołudnie w obiektywie naszej kamery? Przez chwilę powiało grozą, kiedy na horyzoncie zarysowały się dwa stożki, na szczęście nie dotarły do ziemi i obyło się bez trąby powietrznej.

Miasto nie ucierpiało w znaczący sposób, natomiast nie wiemy oficjalnie tego,co działo się w naszym powiecie.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook