12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Niepełnosprawni przed kolejną szansą

1 min read

Mają niezliczoną liczbę  miejsc parkingowych, na których zmieści się nawet rządowa limuzyna, preferencje w zatrudnieniu, dodatkowe środki finansowe i wiele innych przywilejów, teraz dojdzie im jeszcze jeden.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi informuje, że w siedzibie jednostki przy ulicy Pocztowej 7 oraz na stronie internetowej www.pcprtuchola.pl są dostępne nowe formularze wniosków o dofinansowanie pomocy z uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym, realizowane w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd”.

Wnioski dotyczące semestru zimowego roku akademickiego 2018/2019 można składać w siedzibie PCPR lub drogą pocztową w okresie od 01.09.2018 r. do 10.10.2018 r. (w przypadku wniosków wysyłanych pocztą o zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego).

Ponadto przypominamy, że do 30.08.2018 r. można jeszcze składać wnioski na dofinansowania w ramach Modułu I programu. Informacje na temat zakresu rzeczowego, osób uprawnionych do skorzystania ze wsparcia oraz procedur znajdują się w zakładce „Aktywny samorząd” na stronie www.pcprtuchola.pl oraz na stronie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych www.pfron.org.pl.


(red.)

źródło:tucholski.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook