13 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nowy radiowóz…, już w Tucholi

1 min read

Wczoraj (25.07.2018r.) przed budynkiem tucholskich policji, komendant nadkom. Wiesław Gapa, wraz z naczelnikiem prewencji asp. szt. Piotrem Gapińskim przekazali na ręce policjantów miejscowej drogówki kluczyki do nowego radiowozu. Z pewnością otrzymany samochód przyczyni się do poprawy stanu bezpieczeństwa naszego powiatu.

 

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała przekazał wczoraj siedem nowych radiowozów do komend miejskich i powiatowych policji. Jeden z nich trafił do Tucholi, jest to Kia Ceed.

Podczas przekazywania radiowozów nie mogło zabraknąć, zwłaszcza w takim dniu jak dzisiaj, gdy obchodzimy Dzień Bezpiecznego Kierowcy, Kapelana kujawsko-pomorskich policjantów, Księdza Prałata Stanisława Kotowskiego. Kapelan poświęcił nowe auta i życząc policjantom bezpiecznej jazdy i służby, wręczył im breloczki z wizerunkiem Świętego Krzysztofa – patrona kierowców.

Przed budynkiem tucholskich policji, komendant nadkom. Wiesław Gapa, wraz z naczelnikiem prewencji asp. szt. Piotrem Gapińskim przekazali na ręce policjantów miejscowej drogówki kluczyki do nowego radiowozu. Komendant podkreślił, że dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców całego powiatu jest bardzo istotne, a przekazany samochód pozwoli funkcjonariuszom jeszcze lepiej wykonywać zadania na rzecz obywateli.

Auta zostały zakupione przez KGP w ramach programu „ Bezpiecznej na drogach-nowoczesny sprzęt dla polskiej Policji” finansowanego ze środków z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.


Publikacja: sierż. szt. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook