25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

O tym, jak „DOBRA ZMIANA”, właśnie nas sprzedała…

2 min read

Tak właściwie…, mamy do czynienia z niekończącym się skandalem społeczno – politycznym w którym udział biorą wszystkie ugrupowania polityczne, społeczne w tym również podobno apolityczny Kościół, jednak dzisiaj czara goryczy się przelała, kiedy zdradził nas, nasz własny rząd…

 

Właśnie dotarła do mnie informacja z Sejmu, że trzecie czytanie nowelizacji Ustawy o IPN odbędzie się po drugim i to do godziny 15-tej dzisiejszego dnia.
Zwołano w tym celu nadzwyczajne posiedzenie Sejmu na którym dla jaj chyba ma być procedowana również ustawa śmieciowa.
„Dobra zmiana” natychmiast przegłosowała skandaliczną poprawkę, o braku dyskusji na temat nowelizacji tej ustawy.
Po co dyskusja w polskim Sejmie się pytam? Dyskutowano w końcu jej treść z parlamentarzystami izraelskimi.
W ten sposób oto nakazano nielicznym Polakom zasiadającym w Sejmie zamknięcia swojej „polskiej gęby”.
Poseł R.Winnicki właśnie ogłosił godzinną blokadę mównicy sejmowej i to jest jedyny niestety pojedynczy akt odwagi.
Poinformował ten „poseł nazista”, że to jest skandal, aby wycofywać z ustawy treść o karalności za pomawianie narodu polskiego o zbrodnie określane jako „kłamstwo oświęcimskie”
Jak on śmiał w ogóle dyskutować! Ten ohydny narodowiec skoro wcześniej nasza „dobra zmiana” temat dyskusji zamknęła w „demokratycznym” oczywiście głosowaniu!!
Co to znaczy dla nas wszystkich? Ni mniej, ni więcej, tylko tyle, że w dalszym ciągu za spalenie kukły żydowskiej każdy Polak może trafić i będzie trafiał do więzienia, bo tak ustanowili Żydzi, natomiast za ohydne ich kłamstwa i poniżanie Najjaśniejszej Rzeczpospolitej … prawo karne przestaje działać.
Co mnie najbardziej zastanawia i wkurza, to fakt że próbuje się Polakom ten akt haniebnej kapitulacji podać jako zwycięstwo….
To koniec marzeń o jakiejkolwiek próbie suwerennej polityki Polski… to jest niestety kolejny przykład kłamstwa pisowskiego.
Premier Morawiecki nazwał ten skandal „drobną poprawką” i to przy brawach, co niektórych posłów. Jak on śmie mówić o obronie pamięci, o naszych przodkach i polskim państwie podziemnym?
Moim subiektywnym zdaniem ten pan nie ma prawa odwoływać się do ostatniego, jak się okazuje, prawdziwego państwa polskiego, które w tych strasznych czasach potrafiło wykonywać wyroki za zdradę Polski i nieważne było czy skazanym był Polak czy żyd.

Ustawa została uchwalona i już pozamiatane… jak szybciutko…, w ciągu trzech godzin…, jak to nazwać?


(red.)

Anna Słupianek

http://3obieg.pl/zydzi-rzadza-i-to-bez-dyskusji/

Fot. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook