23 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

O tym nie informują telewizje. Wielotysięczna manifestacja w Warszawie i tajne rozmowy rządu

3 min read

12 dzień maja był wyjątkowo burzliwym. W czasie, kiedy w Bydgoszczy odbywała się kolejna konwencja Prawa i Sprawiedliwości, to w Warszawie  zaczęła się wielka manifestacja przeciw ustawie 447JUST, mocą której Stany Zjednoczone zobowiązały się wspierać roszczenia żydowskie w ramach tzw. mienia bezdziedzicznego, o czym od wielu miesięcy informujemy na elektronicznych łamach tokis.pl

Frekwencja dopisała – przed budynkiem Urzędu Rady Ministrów zgromadził się wielotysięczny tłum ludzi zatroskanych o przyszłość naszej Ojczyzny. Tłum przeszedł następnie pod ambasadę amerykańską. Dokładnie w tym samym czasie podobne protesty odbywały się w USA. Największy tłum demonstrantów zebrał się pod Białym Domem. W proteście warszawskim udział wzięło łącznie około 20 000 osób. Manifestacja przebiegła spokojnie. Marsz zorganizowany został przez przez @StowMarszN.

Praktycznie żadne rzetelne informacje w sprawie nie wydostały się z największych mediów. Polacy żyją w pełnej ułudzie. Rząd polski świadomy zbliżającej się konfrontacji mami opinię publiczną tym, że nie odda Żydom nawet grosza. Niestety, znowu kłamie, ponieważ jutro do Warszawy przyjeżdża delegacja rządu izraelskiego, by rozmawiać na temat ustawy 447. Polskie władze na ten temat milczą. Na szczęście media internetowe przechwyciły informacje prezentowane po stronie roszczeniowej i treści w oka mgnieniu przedostały się do mediów niezależnych.

Widać wyraźnie, że próba zatajenia skali problemu spaliła na panewce i istnieje nieuzasadnione przypuszczenie, że rząd „dobrej zmiany” potajemnie negocjuje warunki spłaty „uroszczeń” strony żydowskiej, co ujawnione zostało przez znanego felietonistę / dziennikarza St. Michalkiewicza, który ogłosił w Sejmie traktującą o tym oficjalną notatkę, o której nikt z nas nie miał pojęcia. Wspomniany, jest luźno związany z ugrupowaniem Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy, która postawiła opór zamierzeniom umawiających się stron. Nowe ugrupowanie zyskuje w sondażach na tyle, że uznano, iż stanowi zagrożenie dla „pewniaków”, podczas zbliżających się podwójnych wyborów. Efektem jest powszechna dyskredytacja w mediach i nie tylko. Doszło nawet do tego, że media mówiące o sobie „narodowe” (TVP-1, TVP -info) wypraszają ze swoich audycji konfederatów. Prócz tego, pod ich adresem kierowane są, poprzez największe media, nieprawdziwe informacje, o rzekomych putinowskich korzeniach konfederatów. Jako dowód podawana jest informacja o jednej z działaczek, która ma związek z grupą motocyklistów wspieranych przez Putina – „Nocne wilki”.

Być może, że właśnie rozpoczynający się poniedziałek, będzie dniem kluczowym dla kilku przyszłych pokoleń Polaków. Sukces strony żydowskiej w rozmowach z polskich rządem, doprowadzi do próby grabieży polskiego majątku, a to spowoduje, że staniemy się obywatelami trzeciej kategorii we własnym kraju i to na długie lata.

Konfederaci żądają możliwości kontroli dzisiejszych rozmów ze stroną żydowską, do których w ogóle nie powinno dojść. W co gra polski rząd? Czy dojdzie do masowych protestów? Komu na tym zależy?


(mrf.)

Fot. MagnaPolonia. org

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook