13 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TUCHOLA: Incydent, podczas występu zespołu Maria Rodriguez Band

2 min read

Na ten koncert cieszyli się wszyscy, którzy są miłośnikami latynoskich rytmów. I nie zawiedli się, Maria Rodriguez Band zagrał i zaśpiewać, tak jak się spodziewano – doskonale. Niestety, niektórzy widzowie nie dorośli do rozrywek z tzw. „wyższej półki”.

W sobotę 16 lipca 2016r. na tucholskim rynku wystąpił zespół Maria Rodriguez Band. Ze sceny usłyszeliśmy najbardziej znane latynoamerykańskie hity oraz nastrojowe ballady. Świetny występ odbył się w ramach tegorocznych obchodów Dni Borów Tucholskich.

Podczas koncertu doszło jednak do incydentu, który zbulwersował niektórych widzów tak dalece, że anonimowo wezwano patrol policji.

Żenujące wydarzenie zaczęło się od chwili, kiedy wokalistka zaprosiła na scenę jednego z widzów –  mężczyznę. Okazało się, że jegomość jest w stanie trwania „syndromu filipińskiego” i nie do końca nadaje się do współpracy. Ze sceny ściągnął go jeden ze współorganizatorów koncertu, osoba publiczna, w Tucholi powszechnie znana i szanowana. Karkołomny zabieg udał się, niestety wydarzenie miało swój ciąg dalszy, daleki od standardów cywilizacyjnych, panujących w tej części Europy.

Dotknięta do żywego „niedoszła gwiazda sceny”, jak słynny Batman powróciła, niestety w bardzo bojowym nastroju. Swoją frustrację mężczyzna wyładował na wspomnianej osobie, która sprowadziła go ze sceny, trafiając w jej twarz.

Przybyły patrol policyjny szybko rozwiązał problem. Jak się okazuje, krewki tucholanin miał wyjątkowo zły wieczór, ponieważ swoje „bojowe umiejętności” chciał wypróbować i na innych osobach.

Sprawa ma charakter  chuligańskiego wybryku i co dziwne, osoba poszkodowana przez „sprawnego inaczej” tucholanina, chyba nie będzie dochodziła swoich praw, a szkoda, takie zło należy zniszczyć w zarodku.

Nie miejmy złudzeń, imprezy takiego kalibru powinny ochraniać renomowane firmy. Miejmy nadzieję, że podobna sytuacja nie wydarzy się podczas koncertu finałowego, zamykającego tegoroczne Dni Borów Tucholskich.

_____________________

(red.)

Fot. TOK Tuchola

Informacja: czytelnik, KPP Tuchola

Imię i nazwisko oraz inne szczegóły, do wiadomości redakcji TOKiS – PRESS.

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook