14 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Odpoczynek z kulturą…

1 min read

Dzięki naszemu Czytelnikowi dotarła do nas bardzo ciekawa fotografia, która potwierdza tylko nasze wcześniejsze  spostrzeżenia o do śmiecenia w tym rejonie Tucholi.

Nasze ulubione miejsce – promenada wokół Głęboczka, a tam… ktoś zdecydowanie próbował połączyć odpoczynek z kulturą, ale coś poszło nie po jego myśli. Być może ów jegomość, (bo raczej słaba płeć nie byłaby taka dzielna w kwestii noszenia ciężarów), przecenił swoje siły i telewizor z którym się mocował, nie mógł zadziałać z braku… prądu.

Może chciał połączyć obcowanie z naturą i relację z meczu, a może to tylko niemy protest, przeciwko ponownemu wyborowi Jacka Kurskiego na stanowisko prezesa rządowej telewizji i mroczna wizja płacenia abonamentu RTV.

W efekcie… „okienko na świat” trafiło do kubła na śmieci i tak sobie leży, ku uciesze i zgrozie spacerujących i cyklistów. Trudno się temu dziwić.

A swoją drogą…, śmieciarzowi należą się podziękowania za to, że odbiornik nie trafił do jeziora, a służbom miejskim bura za to, że nie kontrolują stanu czystości we własnym mieście.

______________________

(mrf.)

Fot. pan Wiesław Wlekliński – Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook