26 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Odszedł od nas wyjątkowy społecznik

1 min read

Ta informacja zelektryzowała wszystkich, którzy znaliśmy pana Zygmunta, jako niezłomnego samorządowca, społecznika, człowieka, który część swojego życia poświęcił poprawie jakości życia innych osób. Zawsze  otwarty, chętny do współpracy na rzecz innych.

Był niezwykłym człowiekiem, znaliśmy się od wielu lat, zawsze uśmiechnięty, życzliwy i niebywale wyczulony na potrzeby ludzi, a było ich sporo. Rozwiązywał je, jak szybko mógł. Stonowane, a jednocześnie  niezwykle przemyślane wystąpienia, podczas sesji RM i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów, powodowały, że cieszył się niezmiennym zaufaniem i sympatią wyborców od dwudziestu lat!

w październiku 2014 roku o panu Zygmuncie napisałem:

SUPER RADNY? Bez wątpienia. Jeżeli mógłbym dzisiaj przyznać tytuł Honorowego Obywatela naszego miasteczka, bez wahania wybrałbym pana Zygmunta Kiersznickiego.

Miał swoje święto podczas ostatniej sesji RADY MIASTA, gdzie usłyszał wiele ciepłych słów. Burmistrz Tucholi, pan Tadeusz Kowalski wręczył radnemu – seniorowi pamiątkowy wazon. To tylko pamiątka, ale jakże cenna dla społecznika.To miłe i niezapomniane chwile, które już weszły do historii naszego miasteczka, a pan Zygmunt te karty zapisał złotymi zgłoskami.

Panie Zygmuncie…, świetnie wykonana praca!

Poznaliśmy Go poprzez jego działania, pozostanie w naszej pamięci, jako jeden z nielicznych, który kierował się wyłącznie dobrem innych.

Cześć Jego pamięci!

__________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook