12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Orzeł Agrobiznesu Grand Prix dla „Społem” PSS w Tucholi, a tytuł Złotego Promotora dla burmistrza

2 min read

Uroczysty przebieg miała piątkowa (20.10) sesja Rady Miejskiej w Tucholi. W pierwszej części obrad uhonorowano Krystynę Klunder, prezes „Społem” PSS w Tucholi nagrodzonego Orłem Agrobiznesu Grand Prix.

– Grand Prix oznacza, że jest to tytuł nadany na zawsze. Kiedy w Warszawie wygłaszano laudację na temat firmy, jej osiągnięć, pozycji w lokalnym środowisku, było czego posłuchać. Była to przy okazji promocja naszego miasta, bo w uroczystości brały udział podmioty z całej Polski z różnych branż – podkreślił burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski, który także otrzymał nagrodę. To Złoty Promotor Orłów Agrobiznesu za rekomendowanie do nagrody Orzeł Agrobiznesu Grand Prix „Społem” PSS w Tucholi.

„Muszę przyznać, że byłem zszokowany, że nagrodę dostałem. Zapewniam, że mojej zasługi w tym wielkiej nie było, po prostu napisałem prawdę o naszej firmie tucholskiej, o jej osiągnięciach, pozycji, o jej pracy na co dzień przez ostatnie dekady. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że to jest powód do dumy dla nas wszystkich, że mamy taką firmę, która na bardzo konkurencyjnym rynku potrafi funkcjonować, osiągać zyski, dbać o swoich pracowników, co jest dzisiaj bardzo chwalebnym i oczekiwanym zjawiskiem. Bardzo serdecznie gratuluję pani prezes w imieniu mieszkańców gminy Tuchola. Cieszymy się, że mamy taką firmę” – powiedział burmistrz i wręczył prezes Krystynie Klunder bukiet kwiatów, jako wyraz uznania dla pracy całej załogi „Społem” PSS.

„Dziękuję bardzo panu burmistrzowi za rekomendowanie naszej spółdzielni do tej zaszczytnej nagrody. Najpierw otrzymaliśmy licencję tylko na rok. Ponownie musieliśmy się ubiegać, żeby mieć prawo do używania jej na kolejne lata. Zdecydowaliśmy, że będziemy się ubiegać o tę licencję na czas nieokreślony. Mam nadzieję, że sprostamy temu wzywaniu, które przed sobą postawiliśmy. Społem jest firmą, która działa na lokalnym rynku już od 1945 r. Za nami stoi tradycja, ale również nie stronimy od nowoczesności” – podkreśliła Krystyna Klunder.

Serdecznie gratulujemy tak zaszczytnej nagrody!


tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook