5 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Ostrzegaliśmy urzędników przed tą drogą, niczego nie zrobiliście!

1 min read

Powraca sprawa drogi wojewódzkiej 240 na której giną lub okaleczani są ludzie. TOKiS od dawna przestrzegał przed najgorszymi scenariuszami. Urzędnicy ze zrozumieniem kiwają głowami i dalej niczego nie robią, nawet nie próbują. Brak bezpiecznego dla rowerzystów i pieszych pobocza to już nie potrzeba chwili, a sprawa życia i śmierci. Kiedy wreszcie do Waszych głów trafi ta oczywistość?

29.10 w piątek  pomiędzy Tucholą a Bladowem doszło do wypadku drogowego podczas, którego poważnych obrażeń ciała doznał 45-letni rowerzysta. Mężczyzna jadąc rowerem został uderzony przez toczące się koło, które oderwało się od jadącego z przeciwnego kierunku, samochodu ciężarowego scania. 45-letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy. Kierujący ciężarówką, 26-letni mieszkaniec powiatu chojnickiego  był trzeźwy. Policjanci ustalają przyczyny wypadku.

KPP Tuchola

Już czas zrewidować sytuację, rodziny ofiar biurokratycznej obojętności powinny wystosować pozew zbiorowy, wobec urzędników, którzy są w tej wyjątkowej  sprawie współwinnymi!

 


_________________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook