15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pani Burmistrz Czerska likwiduje Straż Miejską!

1 min read

Nowa burmistrz Czerska – Jolanta Fierek zapowiedziała, że do końca roku zlikwiduje Straż Miejską – ciekawa decyzja na samym starcie!

Nie ma co się dziwić temu, że nowa pani burmistrza podejmuje taką decyzje po latach idiotyzmów, które spotykały kierowców ze strony grupy ludzi, którym pomyliły się kompetencje, chociaż nie przeszkadzało to ich szefowi bezceremonialnie „inwestować” pieniędzy zdobytych taką drogą w „kolejne miejskie inwestycje”. Janosików już niedługo w Czersku nie będzie, a atmosfera skandali wokół strażników przejdzie do niechlubnej historii tego miasta. Niestety, wielu ludzi będzie o tym pamiętać, również tucholanie, których w sposób szczególny „polubili” niby – stróże prawa, o czym pisaliśmy ledwie rok temu i to na łamach prasy ogólnopolskiej z dobrym jak się okazało skutkiem.

Pani Burmistrz Czerska gratulujemy dobrej decyzji, wierząc, że doinwestuje i zdyscyplinuje tamtejszą POLICJĘ, którą przy tamtej okazji TOKiS bezskutecznie próbował odwiedzić by dociec „wyjątkowej” działalności ich kolegów.

Wierzymy, że po rozum do głowy pójdą także włodarze innych gmin ościennych, którym „mafie radarowe” splendoru raczej nie przyniosą. Jak to określał Emil Rau – łowca radarów? Uważaj na sępy!

Niestety, trochę ich jeszcze zostało.

___________________

(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook