3 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Parostatkiem w kolejny rejs!

1 min read

Tak, to nie bujda, już 13 października wszyscy chętni mieszkańcy Tucholi i nie tylko, będą mieli okazje popłynąć w kolejny rejs tym samym parostatkiem, który od lat przemierza sceny muzyczne, pod dowództwem pana Krzysztofa Krawczyka. Rejs kosztować będzie zaledwie 40 złotych, a rozpocznie się w Tucholskim Ośrodku Kultury.

Już za kilka tygodni znakomity polski wokalista, ex – trubadur zawita do Naszego miasta. Pomimo upływu lat, nic się nie zmieniło, artysta znajduje się w znakomitej formie i jak zawsze podróżuje po kraju swoim iście kosmicznym pojazdem, który zapewnia mu jak habitat, wszystko, czego potrzeba. Jakiego repertuaru możemy się spodziewać? Zapewne, jak w innych miejscach, to publiczność poprosi pana Krzysztofa o swoje ulubione utwory. Polska muzyka rozrywkowa w najlepszym wydaniu i specjalnie dla nas.

Że co? Że komercja zawitała do tucholskiego TOK-u? Cóż, artysta też człowiek, musi z czegoś żyć, a jeżeli do tego dodać nieprzeciętne przeżycia…, to tylko cieszyć się, że „Kapitan” wybrał na swojej trasie Tucholę. Brawo dla tych, którzy zainicjowali ten pomysł, a później go zrealizowali. Oby tylko nie zawiodła pogoda i inne czynniki, na które nie mamy wpływu.

(red)

fot.http://www.fakt.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook