4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Patronat medialny nad wyjątkową imprezą

2 min read

TOKiS – PRESS od lat obejmuje patronatem medialnym różne imprezy charytatywne. Od zawsze czynimy to z radością. W sposób wyjątkowy traktujemy te, które dotyczą… dzieci. Jednak ta prośba, którą odebraliśmy dzisiaj, zredagowana została w sposób wyjątkowy, wzruszający.

Tuchola, dnia 13.04.2016 r.

 

                                                                           Redakcja

                                                                           Tokis – Press

 

Starostwo Powiatowe, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi
wraz ze Stowarzyszeniem Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Tucholi

organizują w dniu 04 czerwca 2016 r.  Powiatowy Dzień Dziecka, Dzień Rodzicielstwa Zastępczego oraz XIV Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął w tym roku Rzecznik Praw Dziecka
Pan Marek Michalak oraz Starosta Tucholski Pan Michał Mróz.

 Zwracamy się do redakcji Tokis – Press o objęcie patronatem medialnym tego ważnego dla dzieci i osób niepełnosprawnych wydarzenia.

Impreza ta wpisała się już w repertuar imprez kulturalno – integracyjnych powiatu tucholskiego i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jest to wyjątkowy wydarzenie, które dostarcza radość każdemu dziecku, rodzinom i osobom niepełnosprawnym. Podczas tego święta, dzięki wsparciu wielu sponsorów, organizowane są różne zabawy dla dzieci,
np. dmuchane zamki, wata cukrowa, wyścigi na gokartach, różnorodne konkurencje, pokazy Strażackie i Policyjne, dzięki którym dzieci mogą na własne oczy obejrzeć wozy strażackie
i policyjne wraz z całkowitym wyposażeniem oraz wiele innych atrakcji. Odbywają
się również występy zgłoszonych dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, przedszkoli, stowarzyszeń oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy, Domu Pomocy Społecznej.

Podczas tego dnia prezentowane są umiejętności artystyczne uczestników i tych małych i tych starszych w różnych dziedzinach twórczości. Jest to impreza, która integruje społeczeństwo powiatu tucholskiego.

Corocznie z tej okazji w kwietniu ogłaszany jest konkurs na plakat dla dzieci ze szkół podstawowych. Praca, która zajmuje I miejsce promuje Powiatowy Dzień Dziecka. Patronat Honorowy nad konkursem na plakat objęła w tym roku Pani Halina Janowska – Giłka, która jest Kawalerem Orderu Uśmiechu.

Zwracamy się z prośbą o objęcie całego wydarzenia swoim patronatem. Mamy nadzieję, że przedstawiciel Tokis – Press zaszczyci nas również Swoją obecnością podczas tego wydarzenia.

   Z wyrazami szacunku

           Anna Toby

Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy               

Rodzinie w Tucholi

***

Promowanie tak wyjątkowej imprezy jest dla nas wielką  przyjemnością.

______________________

(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook