25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pierwszy dzień zdjęciowy już za nami!

2 min read

To jak na razie, to największe nasze przedsięwzięcie, które zajmie ogółem pięć dni zdjęciowych, wszystko w ramach kolejnego odcinka „Rozmów przy stole”. Przebiło ono nawet materiał, który nagrywaliśmy z kopuły kościoła w Jeleńczu. Od samego początku, byliśmy żywo zainteresowani codziennością ludzi, którzy są poszkodowani przez los. Promujemy ich za wszelką cenę.  Być może są oni ograniczeni psycho – motorycznie, jednak nie oznacza to, że są ludźmi innej kategorii. Nawet taki sposób myślenia, jest swoistym wypaczeniem u ludzi, którzy patrzą na świat oczyma osób w pełni sprawnych. Niepełnosprawni zachowują swoje demokratyczne prawa, a celem wszelkich władz jest stworzenie im takich możliwości, aby ograniczyć ich kalectwo do minimum i złamać lody niepewności – to najważniejsze!

Tuchola ma to szczęście, że w sposób wyjątkowy zajmuje się tymi osobami. Oczywiście nie ma pełni szczęścia w tej materii, potrzeba wiele dobrej woli i swoistego powołania, aby zapewnić normalne życie każdej z osób, tak ciężko doświadczonej. Możliwość nauki i pracy, to klucz do samorealizacji i wysokiej samooceny. Przy pomocy dobrego prawa, finansowania i odrobiny dobrej woli można uzyskać wiele. Tuchola posiada świetny zakład pracy specjalnego przeznaczenia, znamy go wszyscy, to słynny TUCHMET o którym niby wiemy wszystko, a tak naprawdę nie wiemy niczego. Ten zakład w milczeniu wędruje od sukcesu do sukcesu, opowiemy o tym. TOKiS – PRESS został zaproszony do zrealizowania wyjątkowego filmu, w którym udział weźmie pośrednio i bezpośrednio wiele osób. I choć do rozmowy zaprosimy nielicznych, pokażemy „od kuchni” to wszystko, co dzieje się w świetnie dostosowanych do potrzeb salach produkcyjnych. Pokażemy także asortyment, który szturmem zdobył rynki w tym tez daleko od Polski.

 

Tuchmet, to nie tylko ciężka praca, ale również czas wolny, wręcz prywatny. Kapitalne zabawy, spotkania, rozmowy, drużyna Tuchmetu jest po części jak rodzina, w której uczestniczy 100 różnych charakterów. Jesteśmy zafascynowani pozytywną energią, która szerokim strumieniem płynie z firmy, a ta  nagrody za pracę i działalność, „zgarnia” wiadrami. O tym wszystkim już wkrótce nie tylko  opowiemy.

 

Gotowy materiał ukaże się za około trzy tygodnie, choć zrobimy wszystko, aby wyemitować go znacznie wcześniej. Warto zaglądać do naszych lamów, sytuacja jest bardziej, niż dynamiczna.

 

TOKiS – PRESS od tej produkcji nie uzyska najmniejszych profitów, całość sfinansujemy ze środków własnych.

 

Serdecznie pozdrawiamy naszych Przyjaciół z Tuchmetu!

(red)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook