25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

PIJANA MATKA ZA KIEROWNICĄ!

2 min read

Czy to głupota, czy też szczyt nieodpowiedzialności? Pijana matka za kierownicą w towarzystwie dwóch własnych córek! Czy efekt 500+ daje o sobie znać?

Skrajnym brakiem odpowiedzialności wykazała się młoda mieszkanka gm. Czersk (pow. chojnicki), która w piątkowe przedpołudnie nietrzeźwa przewoziła dwie córki. Policjanci zatrzymali kobietę po tym, jak dalszą jazdę na trasie Czersk-Tuchola uniemożliwił jej mieszkaniec Starogardu. Stężenie alkoholu w organizmie 28-latki wynosiło blisko 1,7 promila.

W piątkowe przedpołudnie (24.02.17) 28-latka podróżowała Seatem Alhambrą trasą Czersk-Tuchola. Jej zachowanie za kierownicą wzbudziło zaniepokojenie jadącego tą samą trasą mieszkańca Starogardu Gd. Kobieta jechała „zygzakiem”, a w pewnym momencie uderzyła w przydrożny znak. To jednak nie zniechęciło kobiety do kontynuowania jazdy. Kiedy w pewnym momencie zjechała na leśny parking mężczyzna postanowił uniemożliwić jej dalszą jazdę i wezwał Policję.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, że auto prowadziła  28-letnia mieszkanka gm. Czersk (pow. chojnicki). Kobieta była kompletnie pijana, zaś w aucie, oprócz niej, znajdowały się jej dwie małoletnie córki. Kontrola stanu trzeźwości kobiety wykazała, że ma w organizmie blisko 1,7 promila. Dziewczynki, w wieku 7 i 8 lat, zostały przekazane pod opiekę ojcu. Policjanci zatrzymali 28-latce prawo jazdy, które posiadała dopiero od grudnia ubiegłego roku. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.


(red.)

KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook