25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

PKS? Nie, dziękuję?

2 min read

O trudnościach w podróżowaniu z udziałem tej wyjątkowej w swoim rodzaju firmy można pisać całe tomy, tym razem jej akcja z udziałem Powiatu Tucholskiego, to zwyczajne kpiny z obywatela.

Wiele powodzenia i cierpliwości życzyć należy każdemu, kto zechce dotrzeć do którejś z mniejszych miejscowości naszego powiatu. Komunikacja, zwłaszcza dogodna, to nie marzenie ściętej głowy, a zwyczajny skandal. Nie lepiej ma się sytuacja, która dotyczy połączeń pomiędzy ościennymi miastami, np. pomiędzy Tucholą, a Chojnicami i odwrotnie. O skomunikowaniu kursów PKS – u z pociągami można już wyłącznie pomarzyć. Nauczeni doświadczeniem ludzie „wypięli” się na monopolistę i zwyczajnie pokupowali sobie samochody, motocykle, skutery i stali się niezależni. Tym bardziej dziwi, zwłaszcza w tej chwili, troska o podróżnego, który w swojej desperacji zapragnie dotrzeć np. do Śliwic. Ta niebywała wręcz „dbałość o klienta” ma się odbyć z udziałem władz powiatu, które w swojej witrynie zamieściły oryginalną jak na nasze warunki informację…

 

BADANIE ZAPOTRZEBOWANIA MIESZKAŃCÓW POWIATU TUCHOLSKIEGO NA ROZWINIĘCIE KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ NA TRASIE TUCHOLA – ŚLIWICE.

Celem przeprowadzenia badania zapotrzebowania na komunikację autobusową na trasie Tuchola – Śliwice wśród mieszkańców powiatu tucholskiego, uprzejmie prosimy zainteresowane osoby o wypełnienie ankiety.

 Wypełnioną ankietę (do ściągnięcia poniżej)  można pozostawić w urnie w Punkcie Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Tucholi (na parterze) lub wysłać skan ankiety na adres e-mail urzędu: starostwo@tuchola.pl

ankieta

Śmiać się, czy płakać? Firma, która od wieków szastała nerwami klientów raptem szuka oszczędności badając rynek i zastanawiając się nad rentownością ewentualnie utworzonych nowych tras?

Hallo! Jest tam coś pod czaszką? Panie, panowie, to oczywistość! Możliwość dojazdu do dowolnej miejscowości była kiedyś n o r m a l n o ś c i ą! Wszelkie ankiety teraz, kiedy tak naprawdę spotkanie autobusu tej firmy na bocznych trasach jest wydarzeniem, będzie  przysłowiową musztardą po obiedzie. Może to i dobrze, bo samo patrzenie na te wieloosobowe graty, wydaje się być zbyt dużym ryzykiem. Zapewne odzew w stosunku do pomysłu powiatu, będzie znikomy i w efekcie do Śliwic dotrzemy własnym środkiem transportu, lub dzięki uprzejmości np. znajomego.

Taniej pewniej i wygodniej.

 

(red.)

 

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook