16 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Po koncercie Robbiego Williamsa i jego „The Christmas Present” w Toruniu

1 min read

Gwiazda światowej sceny pop, brytyjski wokalista Robbie Williams, który promuje swoją najnowszą płytę, wystąpił 8 grudnia w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu. Partnerami gali telewizyjnej, która została zarejestrowana dla Telewizji Polskiej, są samorząd województwa kujawsko-pomorskiego i samorząd miejski Torunia.

Formuła wydarzenia to gala telewizyjna z udziałem publiczności. Organizator, SOS Music, przekazał wejściówki regionalnym i lokalnym mediom w celu nieodpłatnego rozdysponowania wśród mieszkańców województwa. Zarejestrowany godzinny materiał zostanie wyemitowany 25 grudnia na antenie TVP 2 o godzinie 20.10.

Obecność w naszym regionie artysty, którego płyty sprzedają się w wielomilionowych nakładach, jest okazją do promocji regionu w kraju i za granicą.

Organizator gali zgodził się na przeprowadzenie podczas tego wydarzenia akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Chełmnie. Więcej w materiale: „Akcja charytatywna podczas gali telewizyjnej Robbiego Williamsa„.


kujawsko-pomorskie.pl

 fot. Wojtek Szabelski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook