19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

PO za aborcją, test na przyzwoitość

2 min read

Autor: Andrzej Krauze

Uważamy, że w szczególnie trudnych sytuacjach, po konsultacji z psychologiem i lekarzem, to kobieta powinna podjąć osobistą decyzję [w sprawie aborcji] – mówiła na konferencji prasowej posłanka PO Izabela Leszczyna. Platforma opowiedziała się za aborcją do 12. tygodnia. Na zmiany programowe nie chcieli zgodzić się partyjni konserwatyści.

Pogrobowcy z platformy mają możliwość, chyba już ostatni raz zachowania się przyzwoicie, zanim tę partię ostatecznie trafi szlag, czy rzeczywiście dotyczy to wyłącznie partyjnych konserwatystów?

W oceanie głupoty, której autorem jest kierownictwo totalnej opozycji, a obecnie skrajnego lewactwa, doszło kolejny już raz do tego, że aby odsunąć od władzy część troglodytów z obecnie panującego nam rządu, szafuje się tematami szokującymi? Opozycja wymyśliła sobie, że teraz najlepszym tematem zastępczym będzie zabijanie nienarodzonych dzieci. Czy na tym można zbić kapitał polityczny? My wiemy, że nie, społeczeństwo ma już tego dosyć.

W jakiej sytuacji postawiono członków partii, którzy np. są lekarzami, samorządowcami, działaczami na rzecz dzieci itd? To ważne zwłaszcza w małych ośrodkach, wsiach, miasteczkach, gdzie moralność nie leży na ulicy, a  twarz można stracić w jednej chwili w dodatku na zawsze, o czym przekonali się dawni komuniści, którzy piastowali ważne funkcje i liczyli na to, że teraz właśnie nadarza się okazja powrotu po latach.

Warto obserwować lokalną scenę polityczną, będzie się działo? Słowo – klucz? Przyzwoitość.


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook