15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pod patronatem medialnym TOKiS-a: V LETNI FESTIWAL ORGANOWY rusza z koncertami już od 26 lipca!

2 min read

Pomimo uszczuplenia środków przekazanych na to wydarzenie wprost z kasy marszałka województwa, festiwal odbędzie się już piąty raz! Wezmą w nim udział kolejni, świetni wykonawcy, wśród których będzie również znany tucholanin – Michał Tyrański – wirtuoz trąbki.

TOKiS – PRESS pozostaje w stałym kontakcie z dyrektorem artystycznym festiwalu – panem Błażejem Musiałczykiem. Dzięki temu jako pierwsi możemy zamieścić nowy plakat festiwalu, który rusza już 27 lipca. Przed nami sześć koncertów, które tradycyjnie odbywać się będą w świątyni tucholskiej Parafii pw. Bożego Ciała w każdą kolejną niedzielę wieczorem o 19-stej.

11749264_1047647878611129_1010998876_n.jpg
Koniecznie poznaj zawartość plakatu!

Koncerty zyskały na znaczeniu, a tucholska publiczność doceniając mistrzostwo wykonawców, coraz liczniej przybywa na te jedyne w swoim rodzaju występy. Niestety, najlepsza muzyka świata ciągle przegrywa w starciu z rozrywkową disco – polo, ale ma to do siebie, że jest ponadczasową, pozostałe gatunki są kwestią li tylko i wyłącznie mody.

Jak w latach ubiegłych TOKiS – PRESS zarejestruje wybrane fragmenty koncertów, ale musimy mieć świadomość tego, że muzyka mistrzów odbierana „na żywo” jest niepowtarzalną, dostarczającą najsilniejszych emocji. Warto tam być, warto wsłuchać się we frazy, które z pomocą wyjątkowego instrumentu, którym są kościelne organy, brzmią wyjątkowo i prawdziwie.

Odbędzie się także koncert młodych talentów, a weźmie w nim udział Patryk Podwojski – świetny organista, którego karierę TOKiS obserwuje od kilku lat. Bardzo jesteśmy ciekawi tego, jak ten wyjątkowo utalentowany młody człowiek udoskonalił swój dar.

Już wkrótce na naszych stronach pojawią się pierwsze spoty w których zachęcać będziemy do wzięcia udziału w cyklu koncertów, które otrzymujemy w prezencie od fundatorów, organizatorów i współorganizatorów.

Taka Muzyka i w dodatku za darmo? To trzeba usłyszeć, to trzeba zobaczyć!

__________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook