15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Podobno dobro powraca …

2 min read

(m.) Pamiętacie Państwo postać, którą bez trudu odszukacie na marginesie tej strony? Tak, chodzi o Natalkę, śliczną dziewczynkę, o której pisaliśmy jakiś czas temu i dla której zbieramy pieniążki, aby przegonić zły czas związany z jej paskudną chorobą.

Do naszej redakcyjnej skrzynki dotarł przed chwilą niezwykły list, list do Państwa.

Oto on…

„Człowiek jest wielki, nie przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

 

 Chcielibyśmy w imieniu własnym oraz naszej córeczki Natalki wyrazić wdzięczność tym wszystkim, którzy nam pomogli, pomagają, wspierają i dodają nam siły w walce o zdrowie naszego dziecka . Dziękujemy wszystkim bez wyjątku: rodzinie, przyjaciołom oraz znajomym i  „nieznajomym”, którym leży na sercu los naszego dziecka. To dzięki Wam możemy walczyć o zdrowie naszego dziecka.  Każda Wasza pomoc jest dla nas bezcenna.

 

Czasami gdy brakuje słów, proste płynące z głębi serca – DZIĘKUJE – zawiera wszystko co chcemy wyrazić całym sercem.

 

DZIĘKUJEMY …….

 

Dziękujemy również wszystkim, którzy udostępniali wiadomość o 1% przez cały okres rozliczeniowy. Mamy nadzieję, że uśmiech, radość oraz coraz sprawniejsze funkcjonowanie naszej córeczki będzie dla Państwa największym podziękowaniem za okazaną pomoc. Zebrane pieniążki będą całkowicie wykorzystane na turnusy rehabilitacyjne oraz na dalsze leczenie Natalki.

 

 

Podobno dobro powraca …

CZEGO PAŃSTWU GORĄCO ŻYCZYMY !

 

Renata i Mariusz Nerwińscy

 

_____________________

 

Od redakcji…

 

„Dobro powraca….”, to prawda, jak i ta, że TOKiS – PRESS wspomoże małą Natalkę. jeżeli ktoś z czytelników chce pójść w nasze ślady zapraszamy do bliższego poznania niezwykłej dziewczynki i jej wspaniałych rodziców, którzy nie poddali się i walczą. Pełna informacja znajduje się w dziale „Pomagamy„, jak również na marginesie TOKiS – PRESS, tuż obok.

 Pozdrawiamy:)

(mrf)

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook