16 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

PODZIĘKOWANIA KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI DLA STAROSTY TUCHOLSKIEGO

1 min read

644533_370873799690634_1704392199_nNa XXVII sesji Rady Powiatu Tucholskiego Pani Starosta Dorota Gromowska otrzymała podziękowania od Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Wojciecha Ołdyńskiego.

Komendant Powiatowy Policji w Tucholi mł. insp. Krzysztof Bodziński, przekazał podziękowania Pani Staroście od byłego Komendanta Wojewódzkiego Policji, za finansowe wsparcie Powiatu Tucholskiego kujawsko-pomorskiej Policji w 2012 roku. Pan Komendant zadeklarował, iż Policja dołoży wszelkich starań, aby wynikami pracy potwierdzić zasadność społecznej współpracy w zakresie utrzymania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Oryginalny wpis pobrany z witryny Starostwa Powiatowego w Tucholi

_____________________________________________

I to byłoby wszystko, jeżeli chodzi o kurtuazję podczas trwania 27 sesji Rady Powiatu w Tucholi, reszta niech pozostanie w sferze milczenia, aż do kolejnego tekstu, który poświęcimy szacownemu gremium.

Jeżeli skupimy się przez chwilę na niewątpliwie miłych, choć dobrze przemyślanych słowach pana Bodzińskiego, dojdziemy do wniosku, że wszystkie zmiany, które dotyczyć będą zmian w budowie nowej komendy i przekwaterowaniu policjantów, liczy na wsparcie finansowe starostwa. Cóż, mogą się one okazać płonnymi, skoro społeczeństwo na własne uszy usłyszało, że Policja chronić ma głównie urzędników. Naprawdę interesująca sprawa, do której powrócimy. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego, ze szczególnym uwzględnieniem sceny kończącej.

 

(red.)

Komentarz: Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook