14 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

POLE BIWAKOWE W ŚWICIE KUSI KAWIARNIĄ I NAJNIŻSZYMI CENAMI – PRZYBYWAJCIE Z CAŁEJ POLSKI!

1 min read

Świt? Przeurocze miejsce w Borach Tucholskich, idealne wprost miejsce do wypoczynku, pole namiotowe, kawiarnia (Na KLAFTACH”), pyszne jedzonko, wspaniała obsługa, miejsce strzeżone przez cały sezon, toaleta, prysznice, wszystko, czego dusza zapragnie! I te ceny, najniższe w tej części POLSKI! Wiadomo, BORY TUCHOLSKIE W DODATKU NASZE!

Raj dla kajakarzy i tych wszystkich, którzy mają już dosyć facjaty swojego znienawidzonego szefa, współpracowników lub zwyczajnie cywilizacji wielkomiejskiej. Tutaj można wypocząć! Są miejsca dla namiotów, wozów kempingowych i przyczep, są stojaki specjalnie przygotowane do kajaków, wszystkie media i spośród dań to jedyne  w swoim rodzaju – legendarna szarlotka, którą wypiekają w piecach złote dłonie pań z tucholskiego Zakładu Aktywności Zawodowej.

Jak było dzisiaj w Świcie? Używając gwary Pawlaka z najbardziej znanej, rodzimej komedii o repatriantach, w Świcie było dzisiaj „ludziów, jak mrówków”, byliśmy tam i my. Kawa ciągle doskonała, lody wyśmienite, o szarlotce już mówiliśmy, „dmuchańce” bawią dzieci, a dorośli mają wreszcie czas dla siebie.

Taniej już nie może być!

KAWIARNIA OTWARTA CODZIENNIE W GODZINACH 9:00-21:00


(RED.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook