15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

CBŚP zdobyło informację, a tucholscy policjanci zlikwidowali problem

1 min read

Sprawdza się nasza prognoza, niestety, nasz powiat stał się narkotykowym eldorado producentów narkotyków. Jednak ten stan się zmieni, ponieważ policjanci coraz skuteczniej likwiduje podobne „biznesy”. Wojna rozpoczęła się, tę bitwę wygrali funkcjonariusze.

Tucholscy policjanci zlikwidowali plantację konopi zorganizowaną na terenie gminy. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 60-letniego mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli 499 roślin i przedmioty służące do ich uprawy. 60-latek został zatrzymany. Na wniosek policjantów mężczyzna na trzy miesiące trafi do aresztu.

Policjanci CBŚP zdobyli informację, że na terenie gminy Tuchola  może funkcjonować plantacja konopi.
W ubiegłym tygodniu, w środę (27.05.2015r.) wieczorem tucholscy policjanci weszli na teren jednej z posesji. Tam na poddaszu budynku gospodarczego znaleźli zorganizowaną plantację konopi indyjskich oraz przedmioty służące do jej uprawy. Policjanci zabezpieczyli 499 roślin o wysokości od 70 cm do jednego metra. Do policyjnej celi trafił 60-letni właściciel nielegalnej uprawy. Mężczyzna usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W piątek sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

Gdyby to zdarzenie miało miejsce w Indonezji, wymiar sprawiedliwości orzekłby karę śmierci.

IMG_1813.JPGIMG_1814.JPG

IMG_1815.JPG

 

______________

(red.)

KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook