28 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Policjanci na pikniku rodzinnym

1 min read

W sobotę (15.06.2019r.) w Żłobku „Bajkowa Kraina” w Cekcynie odbył się festyn z okazji dnia dziecka, na którym nie mogło zabraknąć miejscowych policjantów. Przygotowane atrakcje przez mundurowych cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród maluchów.

Kolejny raz miejscowi policjanci brali udział obchodach dnia dziecka. Tym razem został on zorganizowany w Żłobku „Bajkowa Kraina” w Cekcynie. Dzieci od początku imprezy nie mogły doczekać się przyjazdu policjantów. Dzielnicowy mł. asp. Dariusz Pacek zaprezentował sprzęt policyjny oraz radiowóz. Policjant zwrócił uwagę na bezpieczeństwo podczas spędzania wolnego czasu w trakcie letniego wypoczynku m.in. w podróży, nad wodą, jak i w domu.

Prócz zajęć edukacyjnych, mundurowi przygotowali wiele niespodzianek dla maluchów. Wyczekiwaną atrakcją był pokaz tresury psa służbowego wykonany przez mł.asp. Tomasza Kuffla. Prezentowany poziom wyszkolenia policyjnego czworonoga niemal zapierał dech przyglądającym się dzieciom.

Należy podkreślić, że tylko właściwe i ukierunkowane działania profilaktyczne mogą uchronić dzieci przez różnymi niebezpieczeństwami. Z uśmiechem na twarzy maluchy przyjęły dobre rady mundurowych, ciesząc się również z przygotowanych atrakcji.


sierż. szt. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook