2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Policjanci wyeliminowali z ruchu kolejnych dwóch potencjalnych morderców!

1 min read

Jak długo można o tym mówić? Jak długo można powtarzać…: kiedy piłeś, nie wsiadaj „za kółko”, nie jesteś supermenem, a zwyczajnym pijanym IDIOTĄ!!! Kiedy jednak zdecydowałeś się na ten krok, dodatkowo nie posiadasz uprawnień, zapłacisz i trafisz DO WIĘZIENIA! I nie będzie od tego wyroku odwołań!

Tucholscy policjanci wyeliminowali wczoraj z ruchu dwóch pijanych kierujących. Jeden miał w organizmie  prawie 2,5 promila alkoholu, drugi ponad 3.  Do tego jeden z kierujących w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania.  Wkrótce obaj kierowcy w sądzie będą wyjaśniać powody swojego nagannego zachowania.

Znalezione obrazy dla zapytania mercedes logoWczoraj (8.03)  tucholscy policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierujących. Zatrzymany w Legbądzie kierowca mercedesa miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Jakby tego było mało, 37-latek kierował samochodem pomimo tego, że w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania.

W Pruszczu na terenie gminy Gostycyn miejscowi policjanci zatrzymali opla. Za kierownicą auta siedziałZnalezione obrazy dla zapytania opel logo 38-letni mieszkaniec gminy. Gołym okiem widać było, że kierujący jest pijany. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.
Obaj kierowcy za swoją jazdę odpowiedzą w sądzie.  37-latek usłyszy zarzuty z dwóch kodeksów, 38-latek zarzut z kodeksu karnego.

______________

(red.)

KPP Tuchola

https://www.facebook.com/stoppijanymmordercom

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook